Mamy lidera- Mielczarski Show Drukuj
Wpisany przez wariat   
poniedziałek, 25 Marzec 2019 20:37

miniStegny  SKRA DROBIN - STEGNY WYSZOGRÓD 6:2 (3:0)

(M.Mielczarski x3, B.Mielczarski, Kowalski, Zawistowski - Szymański, Dawid Pietrzak rz.k)

Bardzo udany początek wiosny zanotowali piłkarze Skry Drobin. Wysokie i pewne zwycięstwo nad Stegnami dało nie tylko trzy punkty i dobre nastroje przed kolejnymi meczami, ale to Skra po czternastu seriach gier zasiada w fotelu lidera ligi okręgowej. Brawo.

 (więcej w rozwinięciu)

W pierwszej połowie mieliśmy prawdziwe "Marcin Mielczarski Show". Marcin jeszcze jesienią reprezentował barwy Wisły Płock. Teraz w swoim pierwszym meczu w barwach Skry- ustrzelił klasycznego hat-tricka, pokazując jak dużym jest dla nas wzmocnieniem. Wielkie, wielkie gratulacje. Trzy gole przewagi, praktycznie ustawiły ten mecz. Do gry wkradło się też trochę zbędnej zabawy, ale zwycięzców się nie ocenia. Po przerwie, Mielczarski dorzucił kolejnego gola, ale tym razem do siatki rywali trafił starszy z braci- Bartłomiej, który wrócił do Skry z wypożyczenia do Stoczniowca Płock. Swoje trafienie zaliczył też najlepszy strzelec Skry i czołowy napastnik ligi- Marcin Kowalski. Tym samym Kowalski śrubuje swoje statystyki. Marcin ma już na koncie dziewiętnaście goli, które zgromadził w trzynastu meczach. Super snajpier Skry już przed meczem w prywatnej rozmowie podkreślał, że czuje głód gry i nie mógł się już doczekać pierwszego wiosennego gwizdka sędziego. Ostatnią bramkę zdobył dla nas Kamil Zawistowski. O ile się nie mylę- jeśli tak to proszę mnie poprawić, było to premierowe trafienie Kamila w barwach Skry. Brawo. Rywale odpowiedzieli dwoma golami, w tym jeden z bardzo dyskusujnego karnego. Warto też podkreślić, że był to drugi karny dla drużyny z Wyszogrodu. Pierwszego pewnie wybronił Sebastian Majchrzak. Cóż, wiosnę zaczynamy z wysokiego "C". Wskakujemy na pozycje lidera i oby tak jak najdłużej. Brawo panowie.

Skra: Majrchrzak- Zjadewicz, Wawrzyński, Marlęga, Reguliński (Ciarkowski), M.Mielczarski (Chądzyński), Krysztofiak (Domeradzki), Lewicki (Dziekański), B.Mielczarski (Zawistowski), Gąsiorowski, Kowalski

rezerwowi: Dziekański, Zawistowski, Ciarkowski, Lemanowicz, Chądzyński